موسیقی|هنرهای تجسمی

جدیدترین مطالب و مقالات موسیقی , هنرهای تجسمی و گرافیک

محمد علیزاده در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه رفت

  • موسیقی
  • 31st ژانویه 2016
  • بازدید
  • 0 دیدگاه

سوم و چهارم بهمن

سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران از کنسرت «محمد علیزاده» میزبانی کرد. این خواننده طی روزهای سوم و چهارم بهمن در این سالن روی صحنه رفت و منتخبی از تک قطعات جدید و آثار خاطره‌انگیزش را در کنار مخاطبانش زمزمه کرد.

Alizadeh

در این کنسرت هم همانند اجرای قبلی محمد علیزاده، تک قطعات جدیدش طرفداران خاصی داشت. آثار قدیمی او از آلبوم‌های «سورپرایز» و «دلت با منه» هم حس نوستالژیک را به حضار منتقل کرد. البته این آخرین کنسرت محمد علیزاده در تهران در سال ۹۴ نبود. زیرا او در ایام جشنواره موسیقی فجر یک بار دیگر در همین سالن روی صحنه می‌رود و برنامه خود را اجرا خواهد کرد.

اولین کنسرت زمستانی علیزاده هفته اول دی برگزار شد

و او توانست شش سانس کنسرت موفق را برگزار کند. در ادامه اعلام شد که او طی روزهای سوم و چهارم بهمن تمدید آن برنامه را برگزار خواهد کرد. بلیت‌های این چهار سانس هم به فاصله یک هفته پیش از اجرا به پایان رسید. اتفاقی که این روزها و کلا در سال ۹۴ برای هیچکدام از خوانندگان پاپ و سنتی رخ نداده تا علیزاده با فاصله، رکورددار فروش بلیت کنسرت در سال جاری باشد.

علیزاده در این کنسرت با همان ارکستر همیشگی خود روی صحنه رفت که امیرحسین اویسی(کیبورد)، علی شهبازی(گیتار الکتریک)، علی پورنگهبان(گیتار بیس)، اشکان موسوی(ویولن)، عظیم روحانی(گیتار)، بهمن میرزازاده(بوزوکی و گیتار لید)، سعید عباسی(کیبورد) و ایمان ذاکری(درامز) اعضای گروه او بودند.

«مهدی یراحی»، «حمید عسکری»، «شهاب رمضان»، و «شهاب اکبری» هم از جمله مهمانان حاضر در این برنامه بودند. شهاب رمضان هم درباره کنسرت محمد علیزاده این نظر را داشت:«کنسرت محمد عالی بود و اجرای زنده او را خیلی دوست دارم. او از دوستان قدیمی من است و فکر می‌کنم قدمت دوستی ما ده سال باشد و همیشه از حضور در کنسرت‌های او لذت می‌برم. محمد با تمام احساس روی صحنه می‌خواند و به همین دلیل است که اجراهایش را دوست دارم. اجرای روی استیج به مخاطب هیجان خوبی می‌دهد. زمانی که قطعات حسی می‌خواند، احساس را منتقل می‌کند و در کارهای شاد هم انرژی و هیجان در سالن ایجاد می‌کند. ارکستر بسیار خوبی هم در کنار او حضور دارد که همگی از بهترین‌های ساز خود هستند و توانایی‌های آنها بر جذابیت برنامه می‌افزاید.»

شهاب اکبری نظر خود درباره کنسرت محمد علیزاده را اینگونه بیان کرد: «من واقعا اعتقاد دارم که کنسرت‌های محمد علیزاده با اختلاف زیادی از بقیه جلو است. به نظر من توانایی‌های محمد علیزاده در میکروفون استودیو نمی‌گنجد و تمام توانایی‌هایش را در استودیو روی یک قطعه نمی‌تواند نشان دهد. اما همان موسیقی را در کنسرتش بسیار زیباتر می‌خواند. در استودیو به دلیل اینکه روی موسیقی می‌خواند یک مقدار دستش بسته است اما واقعا او روی استیج بی‌نظیر است. او جزو معدود خوانندگانی است که صدای استودیویی و صدای زنده خوبی دارد اما بارها قطعاتی را با هم کار کرده‌ایم که خوب هم خوانده است. اما همان قطعه را در اجرای زنده شنیده‌ام و چند برابر برایم جذابیت بیشتری برای من موزیسین داشته است. با توجه به اینکه من با نگاه ویژه‌ای کنسرت‌ها را نگاه می‌کنم و می‌شنوم. به نظر من ارکستر او هم خیلی خوب است و همه چیز و همه سازها و نوازنده‌ها با همدیگر هماهنگ هستند. این به دلیل توانایی اعضای گروه و مدیریت خوب است و اینکه مدام با یکدیگر کار می‌کنند و اجراهای زنده متعددی دارند.»

منبع : موسیقی ما

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!